en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
SONBAHAR KOMBİNLERİ
4516

SONBAHAR KOMBİNLERİ

​Sonbahar ayları hepimizin ne giyeceği konusunda çok fikir sahibi olamadığı aylardan bence.Öyle giyinsem kalın mı olur, şunu giyersem üşür müyüm demenin tam vakti.Bende biraz da olsa sorulara yanıt verebilecek ve bütçemizi de çok etkilemeyecek önerilerde bulundum.Hadi bakalım benim önerilerim nelermiş?

İlk kombin hepimizin sıkça tercih ettiği parçalardan oluşuyor.Ne zaman giyecek bir şey bulamasam elim hep sweatlere gidiyor.Hem rahat hem kombinlemesi kolay.İstediğiniz her renk sweatshirtle günlük bir sonbahar kombini oluşturabilirsiniz.
Sweat: Addax 25.95 TL
Pantolon: Addax 35.95 TL

Diğer kombinimiz yüksek bel bir pantolon v yaka bir bluz ve boyfriend ceketten oluşuyor.Bu kombinde ister bir kemer kullanın isterseniz içinizdeki bluzu tamamen değiştirerek kendi tarzınıza uyarlayın.Sonbahar akşamlarına da oldukça uyum sağlayacak bir kombin olacaktır.
Bluz: Addax 24.95 TL
Pantolon: Addax 39.95 TL
Ceket: Addax 79.95 TL

Sonbahar akşamlarında biraz daha şık olmak istediğimiz günlerde triko bir elbise ve mini bir ceketten yardım alabiliriz.
Elbise: Addax: 35.95 TL
Ceket: Addax: 69.95 TL

Düğmeli eteklerin ne kadar moda olduğunu duymayan kalmadı.Bende sonbahar kombinlerime düğmeli bir etek eklemek istedim.Bu kombini değiştirmek sizin elinizde ister beyaz bir gömlekle kombinleyin isterseniz rengarenk trikolarla kombini canlandırın.
Etek: Addax 29.95 TL
​Bluz: Addax 24.95 TL

 

GÜZELLİK VE BAKIM

Güzellik ve bakım ile ilgili tüm öneriler !

İLETİŞİM

iletisim@4usy.com

Modaya dair merak

ettiğiniz ve

bulabileceğiniz her şey !

MODA

© 2017. 4usy.com Tüm Hakları Saklıdır.​